TEXPERT - Marek Czarniawski

 
  SKLEP TEXPERT W WARSZAWIE UL. POWSIŃSKA 36 TEL. 22 858 00 64
  GODZINY PRACY: PON-PT 9-18, SOB 10-13
 

  Producenci Texpert
 

MARKA TEXACO


TEXPERT JAKO AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR OFERUJE SZEROKĄ GAMĘ PRODUKTÓW TEXACO POCZĄWSZY SMARÓW, OLEJÓW SILNIKOWYCH I PRZEKŁADNIOWYCH PO SPECJALISTYCZNE OLEJE PRZEMYSŁOWE - HYDRAULICZNE, TURBINOWE, WIELOFUNKCYJNE, OBIEGOWE, SPRĘŻARKOWE, IZOLACYJNE A TAKŻE NOŚNIKI CIEPŁA.  

MARKA YUASA


ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI WYSOKIEJ JAKOŚCI AKUMULATORÓW, KTÓRE OD LAT SPRAWDZAJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE W SKRAJNIE ODMIENNYCH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH I EKSPLOATACYJNYCH. OFERUJEMY AKUMULATORY YUASA Z LINII ELITE I PROFESSIONAL.  
 

MARKA TOPLA


AKUMULATORY TOPLA Z ZWYCIĘŻAJĄ REGULARNIE W TESTACH EKSPLOATACYJNYCH I LABORATORYJNYCH. CHARAKTERYZUJĄ SIĘ DOBRĄ KUMULACJĄ ENERGII, TRWAŁOŚCIĄ EKSPLOATACYJNĄ I KONKURENCYJNYMI CENAMI.  
 

MARKA WYNN'S


RENOMOWANY PRODUCENT CHEMII DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH - DODATKÓW DO PALIWA (DIESEL, BENZYNA), DODATKÓW DO OLEJÓW SILNIKOWYCH I PRZEKŁADNIOWYCH (SILNIK, UKŁAD KIEROWNICZY, SKRZYNIE BIEGÓW), PRODUKTÓW DO UKŁADÓW CHŁODZENIA, KLIMATYZACJI.  
 
Kleen-flo

MARKA KLEEN-FLO


WYSOKIEJ JAKOŚCI CHEMIA MOTYZACYJNA (WARSZTATOWĄ, PRZEMYSŁOWĄ), DODATKI DO PALIWA I OLEJÓW, PŁYNY EKSPLOATACYJNE, PRODUKTY ZIMOWE, KOSMETYKI SAMOCHODOWE, ŚRODKI CZYSZCZĄCE ORAZ PREPARATY KONSERWUJĄCE.  
 

MARKA MANN-FILTER


FILTRY MANN-FILTER ZAPEWNIAJĄ JAKOŚĆ WYPOSAŻENIA FABRYCZNEGO, KTÓRA PODDAWANA JEST REGULARNYM AUDYTOM CERTYFIKACYJNYM. NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY FILTRY POWIETRZA, PALIWA, OLEJU I FILTRY KABINOWE.  


  Sklep on-line texpert
 

AKUMULATORY


OFERTA TEXPERT TO DUŻY WYBÓR AKUMULATORÓW MARKI TOPLA - SŁOWEŃSKIEGO PRODUCENTA TAB ORAZ MARKI YUASA. ZOBACZ SZEROKI ASORTYMENT AKUMULATORÓW W NASZYM SKLEPIE ON-LINE.  

OLEJE


SKLEP ON-LINE TO BOGATA OFERTA OLEI SAMOCHODOWYCH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW TAKICH JAK TEXACO, MOTUL, CASTROL, ELF, TOTAL I MOBIL. DOBIERZ ODPOWIEDNI OLEJ DO SWOICH POTRZEB A MY DOSTARCZYMY GO NA TERENIE CALEJ POLSKI.  
 

CHEMIA


OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW CHEMII SAMOCHODOWEJ MARKI WYNN'S I KLEEN-FLO DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH.  
 

I WIELE INNYCH. SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ!

   O FIRMIE  |  AKUMULATORY  |  OLEJE  |  CHEMIA  |  WSPÓLPRACA  |  SKLEP ON-LINE  | MAPA STRONY | KONTAKT
Oleje
Texaco

Produkty Texaco

Dodatki Eksploatacyjne

Windscreen Wash Fluid Winter (Wash & Drive Winter)OKREŚLENIEWindscreen Wash Fluid Winter to doskonały w zimowych warunkach eksploatacyjnych płyn do mycia i spryskiwania szyb samochodowych i reflektorów, chroniący układ spryskiwacza przed zamarzaniem do temperatury - 22°C.
Płyn Windscreen Wash Fluid Winter zestawiono przy udziale alkoholu etylowego, wody demineralizowanej oraz pakietu dodatków czyszcząco-myjących i zapachowych.
Windscreen Wash Fluid Winter jest płynem gotowym do użycia, nie wymagającym żadnych dodatkowych zabiegów przed zalaniem do układu spryskiwacza pojazdu.ZALETY I ZASTOSOWANIEWindscreen Wash Fluid Winter dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii znakomicie czyści z błota i śniegu szyby samochodowe i szyby reflektorów. Ponadto doskonale usuwa owady oraz inne trudne do zmycia zanieczyszczenia szyb.

UWAGA:
Substancja łatwopalna, unikać kontaktu z otwartym ogniem, nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 30°C. Przechowywać w miejscach wentylowanych, poza zasięgiem dzieci.BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIASzczegółowe zasady bezpiecznego obchodzenia się z produktem podano w Karcie Bezpieczeństwa dostępnej na życzenie.CHARAKTERYSTYCZNE DANE TECHNICZNE (wielkości typowe): 

Jednostka

Wartość

Gęstość w temperaturze 20°C

kg/L

0,952

Barwa

°C

żółtawa

Ochrona przed zamarzaniem

°C

-22Powrót do kategorii Dodatki Eksploatacyjne

 


Powrót do kategorii Produkty Texaco

     Texpert - sklep on-line


TEXPERT - MAREK CZARNIAWSKI

 POWSIŃSKA 36, TEL. 22 858 00 64, TEL./FAX 22 842 18 41,

BIURO@TEXPERT.PL


WEBSITE BY

JANA STRZESZEWSKA