TEXPERT - Marek Czarniawski

 
  SKLEP TEXPERT W WARSZAWIE UL. POWSIŃSKA 36 TEL. 22 858 00 64
  GODZINY PRACY: PON-PT 9-18, SOB 10-13
 

  Producenci Texpert
 

MARKA TEXACO


TEXPERT JAKO AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR OFERUJE SZEROKĄ GAMĘ PRODUKTÓW TEXACO POCZĄWSZY SMARÓW, OLEJÓW SILNIKOWYCH I PRZEKŁADNIOWYCH PO SPECJALISTYCZNE OLEJE PRZEMYSŁOWE - HYDRAULICZNE, TURBINOWE, WIELOFUNKCYJNE, OBIEGOWE, SPRĘŻARKOWE, IZOLACYJNE A TAKŻE NOŚNIKI CIEPŁA.  

MARKA YUASA


ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI WYSOKIEJ JAKOŚCI AKUMULATORÓW, KTÓRE OD LAT SPRAWDZAJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE W SKRAJNIE ODMIENNYCH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH I EKSPLOATACYJNYCH. OFERUJEMY AKUMULATORY YUASA Z LINII ELITE I PROFESSIONAL.  
 

MARKA TOPLA


AKUMULATORY TOPLA Z ZWYCIĘŻAJĄ REGULARNIE W TESTACH EKSPLOATACYJNYCH I LABORATORYJNYCH. CHARAKTERYZUJĄ SIĘ DOBRĄ KUMULACJĄ ENERGII, TRWAŁOŚCIĄ EKSPLOATACYJNĄ I KONKURENCYJNYMI CENAMI.  
 

MARKA WYNN'S


RENOMOWANY PRODUCENT CHEMII DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH - DODATKÓW DO PALIWA (DIESEL, BENZYNA), DODATKÓW DO OLEJÓW SILNIKOWYCH I PRZEKŁADNIOWYCH (SILNIK, UKŁAD KIEROWNICZY, SKRZYNIE BIEGÓW), PRODUKTÓW DO UKŁADÓW CHŁODZENIA, KLIMATYZACJI.  
 
Kleen-flo

MARKA KLEEN-FLO


WYSOKIEJ JAKOŚCI CHEMIA MOTYZACYJNA (WARSZTATOWĄ, PRZEMYSŁOWĄ), DODATKI DO PALIWA I OLEJÓW, PŁYNY EKSPLOATACYJNE, PRODUKTY ZIMOWE, KOSMETYKI SAMOCHODOWE, ŚRODKI CZYSZCZĄCE ORAZ PREPARATY KONSERWUJĄCE.  
 

MARKA MANN-FILTER


FILTRY MANN-FILTER ZAPEWNIAJĄ JAKOŚĆ WYPOSAŻENIA FABRYCZNEGO, KTÓRA PODDAWANA JEST REGULARNYM AUDYTOM CERTYFIKACYJNYM. NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY FILTRY POWIETRZA, PALIWA, OLEJU I FILTRY KABINOWE.  


  Sklep on-line texpert
 

AKUMULATORY


OFERTA TEXPERT TO DUŻY WYBÓR AKUMULATORÓW MARKI TOPLA - SŁOWEŃSKIEGO PRODUCENTA TAB ORAZ MARKI YUASA. ZOBACZ SZEROKI ASORTYMENT AKUMULATORÓW W NASZYM SKLEPIE ON-LINE.  

OLEJE


SKLEP ON-LINE TO BOGATA OFERTA OLEI SAMOCHODOWYCH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW TAKICH JAK TEXACO, MOTUL, CASTROL, ELF, TOTAL I MOBIL. DOBIERZ ODPOWIEDNI OLEJ DO SWOICH POTRZEB A MY DOSTARCZYMY GO NA TERENIE CALEJ POLSKI.  
 

CHEMIA


OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW CHEMII SAMOCHODOWEJ MARKI WYNN'S I KLEEN-FLO DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH.  
 

I WIELE INNYCH. SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ!

   O FIRMIE  |  AKUMULATORY  |  OLEJE  |  CHEMIA  |  WSPÓLPRACA  |  SKLEP ON-LINE  | MAPA STRONY | KONTAKT
Oleje
Texaco

Produkty Texaco

Dodatki Eksploatacyjne

Windscreen Wash Fluid Summer (Wash & Drive Summer)OKREŚLENIEWindscreen Wash Fluid Summer to letnia wersja płynu do mycia i spryskiwania szyb samochodowych i reflektorów. Płyn Windscreen Wash Fluid Summer zestawiono przy udziale alkoholu etylowego i/lub izopropylowego, wody demineralizowanej oraz pakietu dodatków czyszcząco-myjących i zapachowych. Windscreen Wash Fluid Summer jest płynem gotowym do użycia, nie wymagającym żadnych dodatkowych zabiegów przed zalaniem do układu spryskiwacza pojazdu.ZALETY I ZASTOSOWANIEWindscreen Wash Fluid Summer, dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, znakomicie czyści z błota szyby samochodowe i szyby reflektorów. Ponadto doskonale usuwa owady oraz inne trudne do zmycia zanieczyszczenia szyb. Nie zawiera metanolu i eteru i jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. Nie wpływa negatywnie na lakier i gumę.
Ponadto Windscreen Wash Fluid Summer nadaje się również do czyszczenia szyb w gospodarstwie domowym.

UWAGA:
Przechowywać w miejscach wentylowanych, poza zasięgiem dzieci.BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIASzczegółowe zasady bezpiecznego obchodzenia się z produktem podano w Karcie Bezpieczeństwa dostępnej na życzenie.CHARAKTERYSTYCZNE DANE TECHNICZNE (wielkości typowe): 

Jednostka

Wartość

Gęstość w temperaturze 20°C

kg/L

0,993

Barwa

-

żółtawaPowrót do kategorii Dodatki Eksploatacyjne

 


Powrót do kategorii Produkty Texaco

     Texpert - sklep on-line


TEXPERT - MAREK CZARNIAWSKI

 POWSIŃSKA 36, TEL. 22 858 00 64, TEL./FAX 22 842 18 41,

BIURO@TEXPERT.PL


WEBSITE BY

JANA STRZESZEWSKA