TEXPERT - Marek Czarniawski

 
  SKLEP TEXPERT W WARSZAWIE UL. POWSIŃSKA 36 TEL. 22 858 00 64
  GODZINY PRACY: PON-PT 9-18, SOB 10-13
 

  Producenci Texpert
 

MARKA TEXACO


TEXPERT JAKO AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR OFERUJE SZEROKĄ GAMĘ PRODUKTÓW TEXACO POCZĄWSZY SMARÓW, OLEJÓW SILNIKOWYCH I PRZEKŁADNIOWYCH PO SPECJALISTYCZNE OLEJE PRZEMYSŁOWE - HYDRAULICZNE, TURBINOWE, WIELOFUNKCYJNE, OBIEGOWE, SPRĘŻARKOWE, IZOLACYJNE A TAKŻE NOŚNIKI CIEPŁA.  

MARKA YUASA


ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI WYSOKIEJ JAKOŚCI AKUMULATORÓW, KTÓRE OD LAT SPRAWDZAJĄ SIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE W SKRAJNIE ODMIENNYCH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH I EKSPLOATACYJNYCH. OFERUJEMY AKUMULATORY YUASA Z LINII ELITE I PROFESSIONAL.  
 

MARKA TOPLA


AKUMULATORY TOPLA Z ZWYCIĘŻAJĄ REGULARNIE W TESTACH EKSPLOATACYJNYCH I LABORATORYJNYCH. CHARAKTERYZUJĄ SIĘ DOBRĄ KUMULACJĄ ENERGII, TRWAŁOŚCIĄ EKSPLOATACYJNĄ I KONKURENCYJNYMI CENAMI.  
 

MARKA WYNN'S


RENOMOWANY PRODUCENT CHEMII DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH - DODATKÓW DO PALIWA (DIESEL, BENZYNA), DODATKÓW DO OLEJÓW SILNIKOWYCH I PRZEKŁADNIOWYCH (SILNIK, UKŁAD KIEROWNICZY, SKRZYNIE BIEGÓW), PRODUKTÓW DO UKŁADÓW CHŁODZENIA, KLIMATYZACJI.  
 
Kleen-flo

MARKA KLEEN-FLO


WYSOKIEJ JAKOŚCI CHEMIA MOTYZACYJNA (WARSZTATOWĄ, PRZEMYSŁOWĄ), DODATKI DO PALIWA I OLEJÓW, PŁYNY EKSPLOATACYJNE, PRODUKTY ZIMOWE, KOSMETYKI SAMOCHODOWE, ŚRODKI CZYSZCZĄCE ORAZ PREPARATY KONSERWUJĄCE.  
 

MARKA MANN-FILTER


FILTRY MANN-FILTER ZAPEWNIAJĄ JAKOŚĆ WYPOSAŻENIA FABRYCZNEGO, KTÓRA PODDAWANA JEST REGULARNYM AUDYTOM CERTYFIKACYJNYM. NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY FILTRY POWIETRZA, PALIWA, OLEJU I FILTRY KABINOWE.  


  Sklep on-line texpert
 

AKUMULATORY


OFERTA TEXPERT TO DUŻY WYBÓR AKUMULATORÓW MARKI TOPLA - SŁOWEŃSKIEGO PRODUCENTA TAB ORAZ MARKI YUASA. ZOBACZ SZEROKI ASORTYMENT AKUMULATORÓW W NASZYM SKLEPIE ON-LINE.  

OLEJE


SKLEP ON-LINE TO BOGATA OFERTA OLEI SAMOCHODOWYCH RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW TAKICH JAK TEXACO, MOTUL, CASTROL, ELF, TOTAL I MOBIL. DOBIERZ ODPOWIEDNI OLEJ DO SWOICH POTRZEB A MY DOSTARCZYMY GO NA TERENIE CALEJ POLSKI.  
 

CHEMIA


OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW CHEMII SAMOCHODOWEJ MARKI WYNN'S I KLEEN-FLO DLA WARSZTATÓW I SERWISÓW SAMOCHODOWYCH.  
 

I WIELE INNYCH. SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ!

   O FIRMIE  |  AKUMULATORY  |  OLEJE  |  CHEMIA  |  WSPÓLPRACA  |  SKLEP ON-LINE  | MAPA STRONY | KONTAKT
Oleje
Wynn's

Produkty Wynn's

Uszczelniacze

Cylinder Block SealPreparat uszczelniający pęknięcia w bloku silnika

WŁAŚCIWOŚCI

Uszczelnia pęknięcia bloku cylindrów bez demontażu. Do bloków odlewanych z żelaza, stali lub aluminium. Wytrzymały na wysokie temperatury, ciœnienie wody oraz drgania.

SPOSÓB UŻYCIA

1. Jeżeli płyn chłodzący ma ponad rok, należy go usunąć, a następnie przepłukać układ chłodzenia wodą lub Wynn's Cooling System Flush. 2. W przypadku obfitych przecieków przepływ płynu powinien być spowolniony za pomocą zwitka wełny drucianej dobrej jakości trzymanej przy otworze spustowym. 3. Jeżeli temperatura jest niska, należy ogrzać butelkę z preparatem w ciepłej wodzie. Przed użyciem energicznie potrząsnąć butelką.

I. Pęknięcia zewnętrzne:

Otworzyć górną uszczelkę chłodnicy. Rozgrzać silnik. Jeżeli to konieczne, odprowadzić nieco wody aby uniknąć rozlania. Usunąć termostat i przez powstały w ten sposób otwór nalać preparatu (jedna butelka na układ chłodzenia do 8 litrów). Założyć uszczelkę. Wypełnić chłodnicę ciepłą wodą, nałożyć pokrywę i zostawić silnik na wysokich obrotach przez 15 do 20 min. Podczas zabiegu obserwować wskaźnik temperatury wody. Nie dopuszczać do zagotowania się wody. Wyłączyć silnik i pozwolić mu ostygnąć przez 5 minut, jeœli to konieczne dopełnić ciepłą wodą. Zostawić preparat w układzie chłodzenia przez 3 do 4 dni. Usunąć płyn chłodzący przy zimnym silniku i starannie przepłukać układ chłodzenia. Wypełnić płynem do chłodnicy. Założyć termostat.

II. Pęknięcia wewnętrzne.

Postępować w ten sam sposób. Po nalaniu preparatu i dopełnieniu wodą, usunąć z uszkodzonego cylindra świecę zapłonową i zostawić włączony silnik na najwyżej 20 min. Jeżeli uszkodzonych jest kilka cylindrów, usunąć świece zapłonowe po kolei pozostawiając każdą świecę wyłączoną przez 5 minut. Po ostygnięciu i wyschnięciu wypełnić wodą. Założyć termostat. Możliwe, że w trakcie operacji woda dostanie się do instalacji olejowej. Zaleca się jej przepłukanie i wymianę oleju. Przez 3 dni nie używać płynu do chłodnicy. Jeżeli pęknięcia są drobne, nalać preparat do zimnej chłodnicy, włączyć silnik i pozostawić go na wysokich (15 minut) aż się rozgrzeje. Wyłączyć silnik. Wypełnić gorącą wodą i pozwolić wystygnąć. Jeżeli preparat wyleje się na szybę lub farbę, natychmiast spłukać czystą wodą. W razie przecieków z chłodnicy użyć preparatu do uszczelniania układów chłodzenia. Ważne: preparat nie miesza się z płynami chłodzącymi. Powinien być dodawany tylko do wody. Nie dolewać go do oleju, ani nie nalewać bezpośrednio do cylindrów.OPAKOWANIE: 325 MlPowrót do kategorii Uszczelniacze

 


Powrót do kategorii Produkty Wynn's

 


    Texpert - sklep on-line


TEXPERT - MAREK CZARNIAWSKI

 POWSIŃSKA 36, TEL. 22 858 00 64, TEL./FAX 22 842 18 41,

BIURO@TEXPERT.PL


WEBSITE BY

JANA STRZESZEWSKA